VÅR PERSONAL:

trafikbutiken örebro:

Oskar Augustsson
Platschef


oskar.augustsson@trafikbutiken.com
010 55 19 654

Anne Jansson
Ekonomi

anne.jansson@trafikbutiken.com
010 55 19 659

Lina Nordengren
Ekonomiassistent

lina.nordengren@trafikbutiken.com
010 55 19 669

Urban Nordengren
VD

urban.nordengren@trafikbutiken.com
010 55 19 651

Sandra Skrubbeltrang
Ta-planer/Tillstånd/
Grafisk design

sandra.skrubbeltrang@trafikbutiken.com
010 55 19 658

Tomas Björklund
TA-planer/Tillstånd/
Etablering/Trafikentreprenör

tomas.bjorklund@trafikbutiken.com
010 55 19 653

Erica Holmstedt
TA-planer/Bod/Hiss/El/Värme


erica.holmstedt@trafikbutiken.com
010 55 19 665

Kenneth Lindbom
Uthyrning/Etablering/
Logistik/Lager

kenneth.lindbom@trafikbutiken.com
010 55 19 667

 

Christoffer Kirkinen
Uthyrning/Logistik/Lager


christoffer.kirkinen@trafikbutiken.com
010 55 19 656

Evelina Törnqvist
Uthyrning/Etablering

evelina.tornqvist@trafikbutiken.com
010 55 19 657

Joakim Eklund
Uthyrning/Etablering

joakim.eklund@trafikbutiken.com
010 55 19 671

Jonas Lindström
Uthyrning/Etablering

jonas.lindstrom@trafikbutiken.com
010 55 19 666

 

Johan Lindbom
Uthyrning/Etablering

johan.lindbom@trafikbutiken.com
010  55 19 668
 

trafikbutiken JÖNKÖPING:

Linda Zälle
Försäljning/Hyror/
Entreprenader/ TA-planer

linda.zalle@trafikbutiken.com
010 55 19 660

Daniel Wetterdal
Försäljning/Hyror/
Entreprenader/ TA-planer

daniel.wetterdal@trafikbutiken.com
010 55 19 661

trafikbutiken MÄLARDALEN:

Stefan Ek
Försäljning/Hyror/
Entreprenader/ TA-planer

stefan.ek@trafikbutiken.com
010 55 19 951

Claes Jacobson
Försäljning/Hyror


claes.jacobson@trafikbutiken.com
010 55 19 672

herok akademin (en del av trafikbutiken):

Håkan Lundgren
Utbildning/Sälj
Örebro

hakan.lundgren@herokakademin.se
010 55 19 701

Stefan Lindfors
Utbildning/Sälj
Örebro

stefan.lindfors@herokakademin.se
010 55 19 705

Herok Akademin AB
Tackjärnsgatan 4
703 83 Örebro

info@herokakademin.se
010 55 19 700
www.herokakademin.se

Johan Rehnberg
Utbildning/Sälj
Örebro

johan.rehnberg@herokakademin.se
010 55 19 704

Carolin Maxe
Administration
Örebro

carolin.maxe@herokakademin.se
010 55 19 703

Håkan Sandell
Utbildning/Sälj
Stockholm

hakan.sandell@herokakademin.se
010 55 19 707

Heike Axelsson
Utbildning/Sälj
Jönköping

heike.axelsson@herokakademin.se
010 55 19 662

Adam Lundén
Utbildning/Sälj
Jönköping

adam.lunden@herokekademin.se
010 55 19 663

Kontaktformulär:

Kontakta oss om du har några frågor angående våra produkter & tjänster!
Ingen fråga är för stor eller för liten!
Vill du veta hur vi behandlar dina personuppgifter vid kontakt med oss? Läs vår GDPR-Policy.

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag 07.00 - 16.00