VÅR PERSONAL:

trafikbutiken i örebro ab:

Urban Nordengren (VD)
Försäljning/Uthyrning/
TA-planer/APV-kurser

019 12 39 00
0705 71 73 90

Anki Nordengren
Försäljning/Uthyrning/
Grafisk design/Ekonomi

anki@trafikbutiken.com
0706 71 73 90

Tomas Björklund
TA-planer/Tillstånd/
Etablering/Trafikentreprenör

tomas@trafikbutiken.com
0705 12 39 20

Oskar Augustsson
Platschef


oskar@trafikbutiken.com
0705 12 39 01

Stig Ohlsson
Uthyrning/Etablering/
Logistik/Lager

stig@trafikbutiken.com
0706 12 39 01

Christoffer Kirkinen
Uthyrning/Etablering/
Logistik/Lager

christoffer@trafikbutiken.com
0706 12 39 10

Evelina Thörnqvist
Uthyrning/Etablering/
Logistik/Lager

evelina@trafikbutiken.com
0706 12 39 11

Sandra Skrubbeltrang
Ta-planer/Tillstånd/
Grafisk design

sandra@trafikbutiken.com
019 16 74 83

Anne Jansson
Ekonomi

anne@trafikbutiken.com
019 16 74 89

trafikbutiken i jönköping ab:

Linda Zälle
Försäljning/Hyror/
Entreprenader/ TA-planer

linda@trafikbutiken.com
0705 10 25 47

Daniel Wetterdal
Försäljning/Hyror/
Entreprenader/ TA-planer

daniel@trafikbutiken.com
0705 10 19 97

trafikutveckling (en del av trafikbutiken):

Heike Axelsson
Utbildning/Sälj
Jönköping

heike@trafikutveckling.se
0735 80 22 55

Kristian Torp Jensen
Utbildning/ Sälj
Jönköping

kristian@trafikutveckling.se
0737 07 77 04

Håkan Lundgren
Utbildning/Sälj
Örebro

hakan@trafikbutiken.se
0705 12 39 11

Trafikutveckling
Mogölsvägen 11
555 93 Jönköping
036 14 59 50

Myrmalmsgatan 6
703 83 Örebro
019 12 39 00

info@trafikutveckling.se

Kontaktformulär:

Kontakta oss om du har några frågor angående våra produkter & tjänster!
Ingen fråga är för stor eller för liten!

Kontakta oss

Adress & TELEFONNUMMER:

Trafikbutiken i Örebro AB
Myrmalmsgatan 6 
703 83 Örebro
Tele: 019 12 39 00
e-post: info@trafikbutiken.com

Trafikbutiken i Jönköping AB
Mogölsvägen 11
555 93 Jönköping
Tele: 036 12 39 00
e-post: jonkoping@trafikbutiken.com

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag 07.00 - 16.30

Hitta till oss